Pizzeria Rosa | www.rosasobeslav.cz

Pizzeria Rosa Soběslav je v provozu od roku 2002. Nabízíme dva salonky pro vaše oslavy, abiturientské srazy a firemní setkání. V létě posedíte na částečně kryté terase s dětským koutkem. V prvním patře je k dispozici pension se čtyřmi pokoji.

V naší nabídce najdete pizzu, saláty, masa, ryby a domácí dezerty. Velice oblíbené jsou těstoviny, které si sami vyrábíme. Přijďte k nám ochutnat a strávit zde příjemné chvíle.


Restaurace Národ | www.narodsobeslav.cz

Restaurace je součástí kulturního domu, který nabízí nádherné konferenční prostory s celkovou kapacitou až 600 osob. V sálech se nachází různé menší prostory vhodné pro uspořádání svateb, plesů, firemních oslav a konferencí. Rádi zajistíme služby na těchto akcích. Více informací najdete v záložce „Cattering“.

Obědy podáváme formou velmi oblíbených rautů, kde si každý zákazník najde své oblíbené pokrmy. Naši kuchaři ochotně připraví jídlo do transportních obalů, abyste si je mohli odnést s sebou. Odpolední, večerní a víkendový provoz nabízí širokou škálu fastfood pochoutek, jejichž kompletní nabídku najdete na www.narodburger.cz

Kapacita restaurace je 60 míst a venkovní předzahrádka dalších 18 míst. Na čepu máme Extra chmelený ležák od Staropramenu a Pilsner Urquell. Skvěle ošetřené pivo do chlazených sklenic je naší chloubou.


Naši kuchaři se pravidelně účastní odborných kurzů a seminářů a absolvují školení nejrůznějších kuchařských dovedností.

Vážení zákazníci, každý člověk se učí celý život a nejinak je tomu i nás, a proto velice rádi přivítáme Vaše připomínky, názory i případné stížnosti, které mají za cíl vytvořit co nejlepší prostředí pro nás všechny.

Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na shledanou.

Tomáš Hořický a kolektiv zaměstnanců Gastro Soběslav